Pracovní nabídky pro studenty


Najděte si svoji práci! Aktuální nabídky práce, brigád a zaměstnání naleznete níže.


23. 4. 2024 Nabídka  brigády - zástup pedagoga (Firemní školka města Ostravy, p. o.)

Firemní školka města Ostravy, příspěvková organizace hledá studenty/studentky VŠ nebo VOŠ pedagogického oboru či absolventy středních pedagogických škol, pedagogy na mateřské dovolené nebo ve starobním důchodu pro zástupy pedagogů o letních prázdninách v jednotřídní mateřské škole. Se zájemci bude uzavřena dohoda o provedení práce s ohodnocením 150,-Kč/hod. 

Kontakt | Mgr. Jana Strakošová | e-mail: jstrakosova@skolka.ostrava.cz| tel.: +420 603 555 551 nebo 599 442 080

Více informací zde.

8. 3. 2024 Nabídka  brigády - vedoucí tábora, zdravotníci (Dětské tábory ZARU, z.s., Praha)

Rádi bychom studentům nabídli nabídli jedinečnou možnost zúčastnit se jako vedoucí na letním táboře určeném pro děti z dětských domovů

Kontakt | Adéla Hájková | e-mail: adelahajkova-taboryzaru@seznam.cz| tel.: +420 739 044 488

Více informací zde.

8. 2. 2024 Nabídka  brigády - animátoři (Veselá společnost, Trhová Kamenice)

Rádi bychom studentům nabídli praxi nebo brigádu. Všichni, kteří budou pracovat na akcích s dětmi musí být starší 18ti let a budou také potřebovat posudek o zdravotní způsobilosti k práci na zotavovací akci nebo škole v přírodě (vydává praktický lékař). Animátoři i oddíloví vedoucí pracují na našich akcích na základě Dohody o provedení práce.

Kontakt | Mgr. Ranata Vasquez Lédlová | e-mail: promotion@fbho.cz | tel.: +420 775 335 018

Více informací zde.

29. 5. 2023 Nabídka  brigády  (Pivní bar u Segala, Ostrava)

Dobrý den, hledáme na dlouhodobou spolupráci brigádnici / brigádníka. Spolehlivého, co má příjemné vystupování a má rád lidi. Zahrádka - roznášení jídla, obsluha, roznášení piva.

Kde? Pivní Bar u Segala, Ostrava-Mariánské hory

Doba brigády? 17 až 21h - směny dle domluvy (otevřeno máme každý den)

Výdělek? 120 Kč na hodinu + dýžka navíc (40-80 Kč na hodinu navíc)

U dlouhodobější spolupráce možnost plánovat si směny a peníze navíc jako motivace.

Kontakt | David Blaštík  | e-mail: david.blastik@seznam.cz | tel.: +420 606 656 371

Více informací zde.

21. 4. 2023 Nabídka  brigády - videomaker (FBHO, Ostrava)

Jsme Folklor bez hranic Ostrava - mezinárodní folklorní festival, který se od roku 1998 snaží obohacovat kulturní život v Ostravě. Našimi aktivitami se snažíme připomínat si lidové tradice a představovat je i těm, kteří by ona ně bez nás nenarazili.
Věříme, že #folklorisnotdead. I proto do svých řad hledáme dobrovolníka (nebo dobrovolníky), který nám pomůže s tvorbou videoobsahu na sociální sítě.
Sami se pořád máme hodně co učit - z toho důvodu nehledáme "hotového profíka"
ale člověka, který se s námi do toho pustí po hlavě a nelekne se první výzvy. Jsi to ty? Vyplň nám formulář a my se ti brzy ozveme.

Kontakt | Marie Janíčková, DiS. | e-mail: promotion@fbho.cz | tel.: +420 733 688 815

Více informací zde.

14. 6. 2023 Pozvánka na Burzu práce 2023

Dovolte mi, abych Vás a Vaše studenty pozvala na Burzu práce 2023, kterou pořádá Úřad práce České republiky, Krajská pobočka v Ostravě. Na této akci budou mít studenti možnost shlédnout pestrou nabídku pracovních příležitostí z různých oborů firem z Moravskoslezského kraje. Termín a místo konání: středa 14.6.2023, Multifunkční aula Gong, Ostrava.

Burza práce je určena pro nezaměstnané, dále pro ty, kteří chtějí práci změnit a také pro lidi, kteří chtějí být informováni o možnostech, které nabízí současný trh práce. Účast je pro vystavovatele i návštěvníky zcela zdarma vč. doprovodného programu.

Kontakt | Ing. Iveta Vedmochová DiS. | e-mail: iveta.vedmochova@uradprace.cz | tel.: + 420 950 143 362

Více informací zde.

20. 3. 2023 Animátor volného času (p. Šlosárek, CK CERES, Brno)

Nabízíme spolupráci studentům, kteří by si chtěli při studiu přivydělat. Hledáme animátory volného času. Zaškolíme tě, získáš certifikát animátora. Vhodné zejména pro studenty vzdělávacích programů Cestovní ruch, Management lidských zdrojů, Předškolní a mimoškolní pedagogika a Řízení hotelového provozu.

Kontakt | Matěj Šlosárek | e-mail: matejslosarek@gmail.com | tel.: +420 736 298 939

Více informací zde.

12. 1. 2023 Brigáda pro studenty (p. Šopík, Napajedla)

Nabízíme spolupráci studentům, kteří by si chtěli při studiu přivydělat. Jedná se o jednoduchou činnost zalistování produktů na eshop.

Kontakt | Vladimír Šopík | e-mail: info@kabelkyodhrabenky.cz | tel.: +420 776 703 503

Více informací zde.

11. 1. 2023 Brigáda pro studenty (p. Šopík, Napajedla)

Nabízíme spolupráci studentům, kteří by si chtěli při studiu přivydělat. Jedná se o jednoduchou činnost zalistování produktů na eshop.

Kontakt | Vladimír Šopík | e-mail: info@shop4djs.com | tel.: +420 776 703 503

Více informací zde.

16. 5. 2022 Pedagog volného času (BROSE, Kopřivnice)

Hledáme pedagoga volného času, jehož náplň práce spočívá v plánování odpolední náplně dětského klubu (příprava výukových materiálů, zajištění výchovně-vzdělávací části a volnočasových aktivit), tvorbě a přípravě zájmových kroužků, plánování a tvorbě programu na dny volna ve školním roce, aktivní účasti na těchto programech, přípravě podkladů pro jednotlivé akce, komunikaci s rodiči, komunikaci se zahraničními kolegy.

Kontakt | Michaela Dunková | e-mail: Michaela.Dunkova@brose.com | tel.: +420 778 973 0993

Více informací zde.

29. 4. 2022 Internship – tým Centrum auditních služeb (Ernst & Young, s.r.o.)

Na dálku připravujeme podklady pro auditory. Ti pak zkoumají, jestli účetní výkazy firem odpovídají tomu, jak reálně hospodaří. Naše oddělení Centrum auditních služeb v Brně se svou prací podílí na auditech největších firem v Česku. Pokud máš zájem být u toho, když se dělá audit v praxi, přidej se k nám.

Více informací zde.

28. 4. 2022 Junior finanční specialista (Ernst & Young, s.r.o.)

Bez auditorů by nefungoval byznys. A auditoři by zase nefungovali bez parťáků, kteří jim zajišťují spolehlivou podporu. Nezáleží na věku nebo titulech. Záleží na tvé motivaci a ochotě se učit a odvést dobrou práci. Pokud máš zájem být u toho, když se dělá audit v praxi, přidej se k nám.

Více informací zde.

5. 4. 2022  Průvodce (Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o.)

Hledáš brigádu? Staň se PRŮVODCEM a tvoř příběhy Frýdku - Místku... Jsi komunikativní? Nebojíš se veřejně vystupovat? Zajímá tě historie? Pokud tě zaujala tahle brigáda a chceš vědět více informací, tak kontaktuj melotikova.tana@ticfm.cz.

Více informací zde.

29. 3. 2022  Vychovatel na škole v přírodě (CK Star Line, s.r.o.)

Hledáme vychovatele/vychovatelky na školy v přírodě a letní tábory. Získej praxi s dětmi! Termíny od dubna do září.

Více informací zde.

22. 3. 2022  Lektor/lektorka - Ostrava (EDUCATION INSTITUTE základní škola, mateřská škola, s.r.o.)

Plánujeme od dubna otevřít v prostorách obou školek ve Výškovicích i ve Vítkovicích Ediňáčkův klubík pro děti od 2,5 do 6ti let. Chtěli bychom, aby klubík vedli šikovní a zapálení lektoři/lektorky, které práce s dětmi předškolního věku opravdu baví. Pozice lektora je vhodná také pro studenty předškolní a mimoškolní pedagogiky. Ediňáčkův klubík bude fungovat vždy od pondělí do pátku od 14:00 do 16:30. Kontakt: Bc. Veronika Hanáková, provozní ředitelka, telefon: 720 346 444, email: provozni.reditelka@edin.cz

Více informací zde.

24. 2. 2022  Rozpočtář/Přípravář - Ostrava  (X - servis park s.r.o. )

Celková příprava rozpočtů pro dopravní, pozemní, vodohospodářské a jiné stavby. Předvýrobní a výrobní příprava stavebních zakázek. Spolupráce se stavbyvedoucím. Kalkulace cen stavebních prací. Zajištění dodavatelů a subdodavatelů. Úprava rozpočtů v průběhu stavby dle vzniklých změn. Aktivní účast při vyhledávání/poptávání/získávání zakázek. To je náplň rozpočtáře a v případě zájmu nás neváhej kontaktovat.

Více informací zde.

21. 2. 2022  Aviation Specialist/Load Controller - Ostrava  (Air Dispatch (CLC) s.r.o.)

Letecká doprava opět roste a proto Air Dispatch hledá nové kolegy/ně na pozici Aviation Specialist/Load Controller. Air Dispatch CLC je mezinárodní společnost spadající do Emirates Group, která se zabývá centralizovaným vyvažováním letadel na pobočkách v Praze a Ostravě. Jestli umíš logicky uvažovat, chceš využít svou angličtinu a nebojíš se zodpovědné práce, neváhej a přidej se k nám.

Více informací zde.

17. 2. 2022 Junior finanční specialista (Ernst & Young, s.r.o.)

Bez auditorů by nefungoval byznys. A auditoři by zase nefungovali bez parťáků, kteří jim zajišťují spolehlivou podporu. Nezáleží na věku nebo titulech. Záleží na tvé motivaci a ochotě se učit a odvést dobrou práci. Pokud máš zájem být u toho, když se dělá audit v praxi, přidej se k nám.

Více informací zde.

17. 2. 2022 CEO na 1 měsíc  (Adecco Česká republika)

Hledáme kandidáty na jednoměsíční stáž v naší společnosti – Adecco Česká republika. Vybraný kandidát bude po dobu jednoho měsíce velmi úzce spolupracovat s naší lokální Country manažerkou a získá mnoho zkušeností z řízení personální agentury, manažerských dovedností a pozná chod mezinárodní společnosti. Zároveň bude mít šanci se dostat do finále této prestižní aktivity a stát se CEO na jeden měsíc celé společnosti Adecco.

Více informací zde.