Proč jít na AHOL


Unikátní prakticky zaměřené obory, moderní vybavení a osobní přístup.
To všechno je AHOL.

AHOL v číslech


0
Externích odborníků

0
Skvělých absolventů

0
studentů

Zkušenosti absolventů

Image

Jan Tylich, DiS.

Absolvent vzdělávacího programu Management lidských zdrojů, 2018

Místopředseda Institutu vzdělávání a rozvoje, Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa , projektový manažer

Od roku 2009 působím jako projektový manažer na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje, jsem manažerem projektu na zavedení Digitální technické mapy na území celého kraje. Aktuálně se věnuji řízení projektů z oblasti eGovernmentu a taktéž jsem inicioval založení Institutu vzdělávání a rozvoje, kde momentálně působím.

Image

Miroslav Pospíšil, DiS.

Absolvent vzdělávacího programu Informační technologie, 2016

Zaměstnanec firmy OKIN Ostrava

V rámci školy jsem absolvoval praxi v zahraničí a přesně tato zkušenost mi po konci studia umožnila nastoupit do práce s plynulou angličtinou a tuto schopnost nadále rozvíjet a denně využívat. V kombinaci s Informačními technologiemi, jsem po čtyřech letech praxe nastoupil do pozice vedoucího týmu, kde pracuji pro jednu z největších telekomunikačních firem na světě.

Image

Ing. Dana Tvardková, DiS.

Absolvent vzdělávacího programu Cestovní ruch, 2004

Projektová manažerka, Krajský úřad Moravskoslezského kraje

Ještě během studia jsem našla práci v renomované cestovní kanceláři, kde jsem se specializovala především na prodej dovolených v Chorvatsku a Černé Hoře a později se stala vedoucí pobočky. Po několika letech, díky mým nabitým zkušenostem a znalostem, jsem změnila povolání a přešla na pozici projektové manažerky do veřejné správy. Projektovému řízení se věnuji již více než deset let.

Studovat u nás se vyplatí

Argumenty

Pyšníme se skvělou reputací


A to ze strany studentů, absolventů i vyučujících. Jak to víme? Pravidelně provádíme interní průzkumy, které nám slouží jako zpětná vazba i jako podklad k dalšímu rozvoji.

Další kvalifikace a certifikáty


Chceme Vám dát příležitost k osobnostnímu i profesnímu rozvoji. Proto pro Vás pořádáme exkurze, zajímavé události i kurzy v rámci studia. Co třeba získat kvalifikaci jako delegát cestovní kanceláře, barman či barista?

Čeká vás semestrální odborná praxe


Buď ve firmě vlastního výběru nebo vám praxi zajistíme. Za semestr se tak naučíte mnohem víc, než od školy čekáte!

Máme zkušenosti s distanční výukou


Nemáte možnost studovat prezenční formou? Zaměstnání, vzdálenost nebo osobní situace vám to nedovoluje? Nevadí. U nás zvládněte studovat i dálkově.

Připravíme vás na vaše budoucí zaměstnání


Klademe důraz na uplatnitelnost absolventů na trhu práce. Proto se na výuce podílejí odborníci z praxe a součástí studia je i semestrální odborná praxe u zajímavých a kvalitních organizací. Vyměňte hlavu plnou teorie za praktické zkušenosti a dovednosti.

Studujte v moderní budově a s kvalitním vybavením


Studovat budete v krásné a moderní budově s nejnovějším vybavením. Ať si vyberete jakýkoliv vzdělávací program, budete mít vše potřebné k dispozici.

Nabídka praktických vzdělávacích programů


Nechcete strávit život s nosem v knihách? Chcete jít co nejdřív do praxe a nastartovat svoji kariéru? Zvolte si vzdělávací program, který z vás udělá profesionála ve svém oboru. U nás nemůžete šlápnout vedle.

Zakládáme si na osobním a otevřeném přístupu


A tím myslíme nejen pedagogy, ale i vedení školy. Nechceme, aby škola byla pro studenty anonymním prostředím. Výuka probíhá v menších skupinkách s důrazem na individuální přístup ke každému z vás.
Image

Jsme škola pro čerstvé absolventy i pro všechny, kteří již pracují

Ať jste právě dokončili maturitu nebo už máte roky praxe, naše škola je tu pro vás. Naše posluchárny jsou vám otevřené i v případech, že jste již studentem vysoké školy, ale přemýšlíte o jiné alternativě. Naše vzdělávací programy jsou určené pro všechny se zájmem o vzdělání, nehledě na věk či zkušenosti.

Nebojte se soukromé školy - mějte své vzdělávání plně ve vlastních rukou

Jako soukromá škola vytváříme trendy, kterými se od nás ostatní školy inspirují – moderní a žádané vzdělávací programy, perfektní zázemí a kvalitní vyučující jsou na AHOLu samozřejmostí.

Naši partneři


Image
Image
Image
Image
Image

Studujte na AHOLU

Zjistětě, jak na to