Proč jít na AHOL


Unikátní prakticky zaměřené obory, moderní vybavení a osobní přístup.
To všechno je AHOL.

AHOL v číslech


0
Externích odborníků

0
Skvělých absolventů

0
studentů

Zkušenosti absolventů

Image

Jan Tylich, DiS.

Absolvent vzdělávacího programu Informační technologie, 2013

Zaměstnanec počítačové firmy Tieto

Kladně hodnotím výběr vyučujících tohoto programu, kteří vynikali bohatými praktickými zkušenostmi v oboru, dlouholetou pedagogickou praxí na VŠ a hlubokými teoretickými znalostmi. Studium mi usnadňovala možnost individuálních konzultací a zejména řešení praktických úloh během výuky. To bylo skvělé.
Image

Miroslav Pospíšil, DiS.

Absolvent vzdělávacího programu Informační technologie, 201X

Aktuální pozice bude doplněna

Velmi kladně hodnotím i atmosféru, která na “vošce” panuje. Měli jsme možnost podílet se na školních akcích, které jsme částečně organizovali a zajišťovali po stránce IT sami. Mohli jsme získat certifikát ECDL, čehož jsem samozřejmě využil anebo vycestovat na odbornou praxi do Velké Británie, kterou organizovala škola prostřednictvím projektu ERASMUS.
Image

Veronika Malinová, DiS.

Absolvent vzdělávacího programu Řízení hotelového provozu, 201X

Aktuální pozice bude doplněna

Přihlásila jsem se na AHOL – Vyšší odbornou školu zejména kvůli studiu jazyků, oceňuji atmosféru na hodinách. Ahol mi nabídl ke studiu ideální kombinaci jazyků angličtiny, němčiny a španělštiny. S výukou jsem byla vždy spokojená, protože mimo jiné k výuce nejsou potřeba žádné knížky.

Studovat u nás se vyplatí

Argumenty

Pyšníme se skvělou reputací


A to ze strany studentů, absolventů i vyučujících. Jak to víme? Pravidelně provádíme interní průzkumy, které nám slouží jako zpětná vazba i jako podklad k dalšímu rozvoji.

Další kvalifikace a certifikáty


Chceme Vám dát příležitost k osobnostnímu i profesnímu rozvoji. Proto pro Vás pořádáme exkurze, zajímavé události i kurzy v rámci studia. Co třeba získat kvalifikaci jako delegát cestovní kanceláře, barman či barista?

Čeká vás semestrální odborná praxe


Buď ve firmě vlastního výběru nebo vám praxi zajistíme. Za semestr se tak naučíte mnohem víc, než od školy čekáte!

Máme zkušenosti s distanční výukou


Nemáte možnost studovat prezenční formou? Zaměstnání, vzdálenost nebo osobní situace vám to nedovoluje? Nevadí. U nás zvládněte studovat i dálkově.

Připravíme vás na vaše budoucí zaměstnání


Klademe důraz na uplatnitelnost absolventů na trhu práce. Proto se na výuce podílejí odborníci z praxe a součástí studia je i semestrální odborná praxe u zajímavých a kvalitních organizací. Vyměňte hlavu plnou teorie za praktické zkušenosti a dovednosti.

Studujte v moderní budově a s kvalitním vybavením


Studovat budete v krásné a moderní budově s nejnovějším vybavením. Ať si vyberete jakýkoliv vzdělávací program, budete mít vše potřebné k dispozici.

Nabídka praktických vzdělávacích programů


Nechcete strávit život s nosem v knihách? Chcete jít co nejdřív do praxe a nastartovat svoji kariéru? Zvolte si vzdělávací program, který z vás udělá profesionála ve svém oboru. U nás nemůžete šlápnout vedle.

Zakládáme si na osobním a otevřeném přístupu


A tím myslíme nejen pedagogy, ale i vedení školy. Nechceme, aby škola byla pro studenty anonymním prostředím. Výuka probíhá v menších skupinkách s důrazem na individuální přístup ke každému z vás.
Image

Jsme škola pro čerstvé absolventy i pro všechny, kteří již pracují

Ať jste právě dokončili maturitu nebo už máte roky praxe, naše škola je tu pro vás. Naše posluchárny jsou vám otevřené i v případech, že jste již studentem vysoké školy, ale přemýšlíte o jiné alternativě. Naše vzdělávací programy jsou určené pro všechny se zájmem o vzdělání, nehledě na věk či zkušenosti.

Nebojte se soukromé školy - mějte své vzdělávání plně ve vlastních rukou

Jako soukromá škola vytváříme trendy, kterými se od nás ostatní školy inspirují – moderní a žádané vzdělávací programy, perfektní zázemí a kvalitní vyučující jsou na AHOLu samozřejmostí.

Naši partneři


Image
Image
Image
Image

Studujte na AHOLU

Zjistětě, jak na to