Jak cestovat do zahraničí a v zahraničí bez zdravotních rizik

Jan CísařZe života školy

Doporučení, jak cestovat do zahraničí a v zahraničí bez zdravotních rizik, si studenti vyslechli ve středu 30. března 2022 z úst majitelky vzdělávací a cestovní agentury VIA OPTIMA paní Ing. Hany Maďarové, MBA, členky Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek. Co dělat, abychom nekomplikovali život sobě a ostatním v průběhu cesty ani po návratu z ní, proč bychom se měli vyhnout  místní zdravotní péči a místním zdravotnickým zařízením, co vše zahrnuje a jak je důležitá adekvátní výbava cestovní lékárničky a cestovních doplňků na prevenci nemocí, a mnoho dalšího a zajímavého uvedla ve své přednášce žena, která během svého profesního života procestovala více jak 90 zemí světa. Přednáška byla doplněná o příběhy z cest do Indie, Srí Lanky, Kambodže, Thajska, Keni, Dominikánské republiky, Peru a Bolívie.